Angående Coronaviruset och färdighetsprover

Med tanke på Coronaviruset kommer färdighetsproverna framöver ske digitalt via mejl. Ni som sökt oss och inte varit här på intervju, gå regelbundet in på den mejl som ni angav då ni sökte oss på https://www.gyantagningen.se/, mer information kommer den vägen.

Animation: Jonas Melin -  jonas.melin@edu.stockholm.se

Bild och formgivning: Annica Adsenius -  annica.adsenius@edu.stockholm.se

Film och regi: Johan Stedje -  johan.stedje@edu.stockholm.se

Musikal: Katarina Markendahl -  katarina.markendahl@edu.stockholm.se

Musik: Fredrik Lundberg -  fredrik.lundberg@edu.stockholm.se

Musikproduktion: Timo Silvennoinen -  timo.silvennoinen@edu.stockholm.se

Teater: Maria Malby -  maria.malby@edu.stockholm.se

Dela:
Kategorier: